Volleyball-Movies.net fans meeting

Someone 875
0
2013-07-01 • 7218 views • 54 replies
I would like to refresh a discuss about the Volleyball-Movies.net fans meeting. We've talked about it a few months ago, but now, when administrators are on for this it could come true.


Everyone is invited. If You are going to go on holiday to Poland or You wold like to have good time with Volleyball-Movies fans join us on August. Follow this discuss for more info.

#Volleyboxnetusers #Volleyboxnet #meeting

Volleyball-Movies.net fans meeting
przemek16 808 17
10 years ago
+1
przede wszystkim szukamy osoby z Łodzi lub ewentualnie Warszawy ? która pomoże nam w organizacji tego spotkania ?
eRKa 861 11
10 years ago
+1
jeśli vtnklmdc dojedzie z Rzeszowa to ja z Wrocławia też ?
SomeoneAuthor 875 10
10 years ago
+1
Ja oczywiście się deklaruję (Stalowa Wola).
kania 180 4
10 years ago
0
chętnie bym sie spotkał ale za daleko dla mnie ;/
przemek16 808 17
10 years ago
+1
ja także (Jarocin/ Poznań).
Nagor 1445 14
10 years ago
-2
Jak termin mi będzie odpowiadał to z chęcią wpadnę, olsztyn
luck191 287 7
10 years ago
+1
mieszkam 70km o Łodzi,środkowa część Polski mi pasuje,czekam na termin
przemek16 808 17
10 years ago
+1
myślę, że z dojazdem do Łodzi czy tez ewentualnie Warszawa nie będzie problemu, bo mozna tam dojechac m.in. pociagiem. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba z tego miasta, która pomoże nam to wszystko zorganizować ?
vtnklmdc 686 14
10 years ago
+1
chętnie bym się wybrał, tylko nie wiem czy w tym czasie będę w kraju,zobaczymy ? (Sanok, Rzeszów)
Nagor 1445 14
10 years ago
-4
Żadne usprawiedliwienie vtnk...... itd ?
SomeoneAuthor 875 10
10 years ago
+1
@vtnklmdc

No to bądź w kraju ?
vtnklmdc 686 14
10 years ago
0
tak naprawdę to mama mnie nie chce puścić ? a tak na serio to widzieliście kiedyś żeby Niemcy zbierali własne warzywa, owoce ? NIE bo zatrudniają tanią siłę roboczą z Polski w tym mnie ? a że tam kasa ta sama tylko że w euro to jeździmy ?
SomeoneAuthor 875 10
10 years ago
+1
Nie, nie zrobisz nam tego ? Stay with us!
przemek16 808 17
10 years ago
0
oj dasz rade, chyba ze bedziesz tak zmeczony po pracy, ze nie dasz rady dojechac to ok ?
Nagor 1445 14
10 years ago
-3
Z Niemiec będziesz miał bliżej niż z Rzeszowa także widzimy się na spotkaniu ?
vtnklmdc 686 14
10 years ago
0
nieważne, nie przejmujcie się mną, zobaczmy co i jak za kilka dni, tygodni jak będę więcej wiedział ? najważniejsze żeby spotkanie wypaliło ?
RenanZ 1538 15
10 years ago
0
Well, believe or not but I'll be on Europe on August, but not on Poland.
At least, more chances for me to show up
SomeoneAuthor 875 10
10 years ago
0
Whare are You going to be? At least You can hire a plane and fly to us in a minute ?
RevanExtasis 746 11
10 years ago
-2
go to poland for only doing this http://www.youtube.com/watch?v=DYu1nRQVgR8 sounds nice, but i will pass, i dont wanna kicks some asses
bitka 673 10
10 years ago
0
co rozumiecie przez pomoc w organizacji spotkania? ?
chętnie wezmę w tym udział (jednak nie wiem jeszcze na 100% czy wtedy będę)
no i jestem z Łodzi
SomeoneAuthor 875 10
10 years ago
0
Myślimy o jakimś meczu- bardziej dla zabawy, ale trzeba znaleźć jakąś halę/ ew. jak będzie nas mało to boisko do plażówki. Znaleźć jakiś fajny lokal, gdzie będziemy mogli pogadać przy jakimś piwku czy pizzy. Jakiś numer telefonu, żeby pomóc nam przyjezdnym odnaleźć się w mieście ?
Nagor 1445 14
10 years ago
-5
najlepiej jakby ktoś domówkę zrobił xD A tak na poważnie to trzeba pomyśleć nad godzinami, bo każdy musi dojechać a potem odjechać, więc czasu nie ma za dużo na jakieś atrakcje. Chyba, że jakieś pole namiotowe lub schronisko, wtedy będzie można normalnie porozmawiać przy piwku czy czymśtam ?
SomeoneAuthor 875 10
10 years ago
0
Ja bym proponował 2 dni weekendowe. Ale w razie czego postaramy się, żeby tych co nie będą mogli zostać zbyt wiele nie ominęło ?
przemek16 808 17
10 years ago
0

najlepiej jakby ktoś domówkę zrobił xD A tak na poważnie to trzeba pomyśleć nad godzinami, bo każdy musi dojechać a potem odjechać, więc czasu nie ma za dużo na jakieś atrakcje. Chyba, że jakieś pole namiotowe lub schronisko, wtedy będzie można normalnie porozmawiać przy piwku czy czymśtam ?


wlasnie, spotkanie 2dniowe, to nie jest glupi pomysl, zalozmy - do 15-16 dojazd pozniej jakas hala albo cos, wieczorem jakies spotkanie na miescie. tak sie konczy dzien ? schronisko dobry pomysl, a na drugi dzien wszyscy sie rozjezdzaja do domu ?
bartmannnn 30 2
10 years ago
0
Revan ask your countryman Cuban celebrity in Poland named Agustin Egurolla (he looks like Juantorena's brother) how he feels in our country and if he enjoy it.
http://www.youtube.com/watch?v=MnrSAm9XrkE
SomeoneAuthor 875 10
10 years ago
0
@bartmannnn what abou you?
rafaello94 126 11
10 years ago
0
zapraszam do trójmiasta. kto chce może sobie pograć na plaży, hale jakąś ogarnąć też sie pewnie uda ?
SomeoneAuthor 875 10
10 years ago
0
Choć większość ludzi jest raczej z północnej Polski to jednak trochę daleko. Ale jak vtnklmdc dałby radę i bitka dałaby radę z Łodzi to dla mnie nie ma problemu... Co na to inni?
Nagor 1445 14
10 years ago
-5
Nie ukrywam, że na wybrzeże mi bardziej pasuje niż środek Polski, ale liczę się z decyzją innych ? Już dziś zacząłem trenować do spotkania ?
przemek16 808 17
10 years ago
0
mi wlasnie bardziej pasuje srodek Polski ;p ale , mamy jeszcze czas i czekamy na wieksza ilosc chetnych ?
SomeoneAuthor 875 10
10 years ago
0
@Nagor Pokażemy się całemu volleyball-movies to poćwicz jeszcze sylwetkę na siłce i ewentualnie do kosmetyczki ?
Nagor 1445 14
10 years ago
-5
Sylwetka na siłce regularnie się ćwiczy, ale nie wyobrazajcie sobie zbyt wiele ?
Roninho 758 13
10 years ago
0
Chętny na spotkanie ? Jestem z Torunia więc najlepiej środek Polski a najlepiej to spotkajmy się na molo w Sopocie ?
bitka 673 10
10 years ago
0
no nie ukrywam, że najwygodniej byłoby mi spotkać się w Łodzi ?
przemek16 808 17
10 years ago
0

no nie ukrywam, że najwygodniej byłoby mi spotkać się w Łodzi ?


jakas pomoc w organizacji z twojej strony ? ?
10 years ago
0
What day in August?
bitka 673 10
10 years ago
0
myślę, że dałoby radę ogarnąć jakiś nocleg i halę. z pubem czy klubem też nie będzie problemu
przemek16 808 17
10 years ago
0
ok, to w takim razie bedziemy w kontakcie, i ustalimy konkrety ?
Volleybox 440
10 years ago
+2
Cześć wszystkim! ?
Mamy dobre wiadomości , ustalilismy termin spotkania ? prawdopodobnie spotkamy się 17 sierpnia (sobota) w Łodzi.
- godzina 14:00 przyjazd (hala, ew. mecz)
- ok. 18:00, 19:00 - jakieś spotkanie na mieście , ew później impreza
- nocleg w schornisku (jesli ktos nie moze wrocic tego samego dnia, do uzgodnienia) - bedziemy to zalatwiac na biezaco ?
ps. pokrywamy koszty wynajecia sali oraz ew. kolacji na miescie ?
potrzebujemy listy osob, ktore beda uczestniczyc w tym spotkaniu ? z góry dziękujemy za odpowiedź w komentarzu ?
przemek16 808 17
10 years ago
0
jak najbardziej się deklaruje, mam nadzieje, ze po raz pierwszy w historii spotkamy się ?
adi_tiger 188 4
10 years ago
0
hehe ? super sprawa, szkoda ze termin mi nie pasuje ? jestem na wakacjach ?
Nagor 1445 14
10 years ago
-3
ja niestety nie mogę wybiegać tak daleko w przyszłość, ale do powiedzmy 5 sierpnia dam znac na bank ? ale raczej spodziewajcie sie mnie na spotkaniu, tylko nie bijcie mocno
SomeoneAuthor 875 10
10 years ago
+1
Ja jestem. Jasna sprawa ?
Roninho 758 13
10 years ago
0
Ja z pewnością będę ?
bitka 673 10
10 years ago
0
podobnie jak Nagor - wstępnie mogę potwierdzić, ale nie wiem jeszcze jakie będą moje plany na sierpień
przemek16 808 17
10 years ago
0

podobnie jak Nagor - wstępnie mogę potwierdzić, ale nie wiem jeszcze jakie będą moje plany na sierpień


mam nadzieje, ze bedziesz, bo jestes jedyna osoba z tego miasta , ktora tutaj napisala ?
dorda90v 18 5
10 years ago
0
Wow, jak fajnie, też bym się chętnie pojawiła? W tej chwili nie jestem na sto procent pewna, a czy jest jakiś termin, do którego trzeba potwierdzić obecność?
przemek16 808 17
10 years ago
0
prawdopodobnie spotkanie nie wyjdzie, bo nie ma osoby chetnej z ktoregos z miast (W-wa lub Łodź) , aby nam pomóc w organizacji tego spotkania.
Nagor 1445 14
10 years ago
-5
W Olsztynie ma moge zorganizować ?
Kevinpsb 184 10
10 years ago
0
Być może się pojawię, na tą chwilę nie jestem wstanie odpowiedzieć co będę robił dnia 17 sierpnia...
eRKa 861 11
10 years ago
0
może gdy strona trochę odżyje, na przykład w przyszłe wakacje, uda nam się spotkać w fajnym gronie. byłoby miło poznać wszystkich osobiście ?
przez ten czas chyba musimy pozostać dla siebie anonimowi ?
przemek16 808 17
10 years ago
0
na niestety nie wychodzi ? byc moze za rok wyjdzie ?
camnow 380 4
10 years ago
0
pytanie, która lokalizacja na ternie naszego kraju byłaby najlepsza ? ja jestem chętny i bardzo ZA!
camnow 380 4
10 years ago
0
ja pochodzę ze Świętochłowice (10 km od Katowic)
Volleyball players rankingWho is the best volleyball player ever?Show players rankingVolleyball players ranking
Who is the best volleyball player ever?Show players ranking
0