Co myślicie o składzie ?
Kogoś wam brakuje, ktoś jest zbędny ?
A tutaj skład:
1. Zbigniew Bartman (Jastrzębski Węgiel)
2. Fabian Drzyzga (Tytan AZS Częstochowa)
3. Wojciech Ferens (Indykpol AZS UWM Olsztyn)
4. Krzysztof Ignaczak (Asseco Resovia)
5. Jakub Jarosz (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
6. Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów)
7. Dawid Konarski (Delecta Bydgoszcz)
8. Grzegorz Kosok (Asseco Resovia)
9. Bartosz Krzysiek (Indykpol AZS UWM Olsztyn)
10. Michał Kubiak (Jastrzębski Węgiel)
11. Bartosz Kurek (PGE Skra Bełchatów)
12. Grzegorz Łomacz (Lotos Trefl Gdańsk)
13. Mateusz Mika (Asseco Resovia)
14. Marcin Możdżonek (PGE Skra Bełchatów)
15. Piotr Nowakowski (Asseco Resovia)
16. Michał Ruciak (ZAKSA Kędzierzyn Koźle)
17. Michał Winiarski (PGE Skra Bełchatów)
18. Łukasz Wiśniewski (Tytan AZS Częstochowa)
19. Paweł Woicki (PGE Skra Bełchatów)
20. Damian Wojtaszek (AZS Politechnika Warszawska)
21. Andrzej Wrona (Delecta Bydgoszcz)
22. Paweł Zagumny (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
23. Paweł Zatorski (PGE Skra Bełchatów)
24. Wojciech Żaliński (AZS Politechnika Warszawska)
25. Łukasz Żygadło (Itas Diatec Trentino)
Kogoś wam brakuje, ktoś jest zbędny ?
A tutaj skład:
1. Zbigniew Bartman (Jastrzębski Węgiel)
2. Fabian Drzyzga (Tytan AZS Częstochowa)
3. Wojciech Ferens (Indykpol AZS UWM Olsztyn)
4. Krzysztof Ignaczak (Asseco Resovia)
5. Jakub Jarosz (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
6. Karol Kłos (PGE Skra Bełchatów)
7. Dawid Konarski (Delecta Bydgoszcz)
8. Grzegorz Kosok (Asseco Resovia)
9. Bartosz Krzysiek (Indykpol AZS UWM Olsztyn)
10. Michał Kubiak (Jastrzębski Węgiel)
11. Bartosz Kurek (PGE Skra Bełchatów)
12. Grzegorz Łomacz (Lotos Trefl Gdańsk)
13. Mateusz Mika (Asseco Resovia)
14. Marcin Możdżonek (PGE Skra Bełchatów)
15. Piotr Nowakowski (Asseco Resovia)
16. Michał Ruciak (ZAKSA Kędzierzyn Koźle)
17. Michał Winiarski (PGE Skra Bełchatów)
18. Łukasz Wiśniewski (Tytan AZS Częstochowa)
19. Paweł Woicki (PGE Skra Bełchatów)
20. Damian Wojtaszek (AZS Politechnika Warszawska)
21. Andrzej Wrona (Delecta Bydgoszcz)
22. Paweł Zagumny (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
23. Paweł Zatorski (PGE Skra Bełchatów)
24. Wojciech Żaliński (AZS Politechnika Warszawska)
25. Łukasz Żygadło (Itas Diatec Trentino)
haha ?
pod warunkiem, że ten środkowy umie wystawiać nie gorzej od sypacza...
brakuje Plińskiego, Żaliński z takim słabym przyjęciem to nie wiem, czy chociaż jeden mecz zagra w LŚ, a zamiast Krzyśka dałbym Janeczka, ten pierwszy ma potencjał, ale jeszcze dużo nauki przed nim.
I patrząc na formę Zatora to Igła ma dużą konkurencję.