Zenit Kazan - Skra Bełchatów (golden set)

Ricevi offerte di lavoro per la pallavoloStai cercando un nuovo club di pallavolo?Ricevi offerte di lavoroRicevi offerte di lavoro per la pallavolo

szkoda
luck191PL 287 7
13 anni fa
0
może złoty set faworyzuje drużynę na której terenie jest dany pojedynek,ale nie ma co gdybać o tym spotkaniu,Rosjanie byli w tej chwili lepsi,następnego seta jakby się odbył mogła wygrać Skra,to jest bardziej jak loteria,urozmaicenie dla kibiców
biedronka513PL 158 4
13 anni fa
0
Z jednej strony mają rację, z drugiej jaki by ten system nie był i tak ktoś będzie się czepiać, że jest niesprawiedliwy...Złoty set zawsze faworyzuje drużynę, na której terenie jest on rozgrywany a innego rozstrzygnięcia dwumeczu póki co nie ma.
0
Mogli zbojkotować rozgrywki, reguły były znane parę miesięcy temu. Może i mają rację, ale ta racja w żadnym wypadku nie może być usprawiedliwieniem porażki, chyba, że inaczej pojmujesz zachowanie/postawę godne sportowca, tym bardziej profesjonalnego.
MalboroPL 545 3
13 anni fa
0
Michal ale po części mają racje...
13 anni fa
0
Śmiać mi się chce, jak widzę coraz to nowe artykuły, w których kolejni zawodnicy Skry jako główną przyczynę porażki z Zenitem podają niesprawiedliwy system, przypomina mi to furię małego, rozwydrzonego bachora, którego rówieśnicy nie bawią się po jego myśli. Tyle, że dziecko można tłumaczyć tym, że jest dzieckiem...
13 anni fa
0
Mi tylko nasuwa się słowo SZKODA. Była wielka szansa na taki sukces polskich zespołów w LM... Miejmy nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak kibicować Jastrzębskiemu i Zaksie :D
RadeonPL 56 2
13 anni fa
0
Nie marudzić ! Przez tzw. Golden set mamy ZAKSE w finale CEV-u i JSW w FF, więc nie jest źle ;)
kolesPL 242 4
13 anni fa
+1
Zyta i czarna było odwrotnie 3:1 dla Knacku u nich i 3:0 dla Skry u nas, a więc system nie uratował Skrzaków, wręcz mógł ich znowu skrzywdzić. Jak dla mnie złoty set w obecnej formule to jest skandal, ale gdyby oba mecze kończyły się remisem i tym samym stosunkiem setów, wtedy jak najbardziej by mi pasował.
13 anni fa
-2
Dobranoc o 11 w południe?? Wszystko w porządku??:)
czarnaPL 40 2
13 anni fa
0
knack - skra 3:1 skra - knack 3:0* dziękuje, dobranoc tak tak, chodziło mi o 3-0 przepraszam za pomyłkę
ZytaPL 1332 11
13 anni fa
0
Malboro system złotego seta został wymyślony, bo rok temu było "za mało emocji" np. w dwumeczu Trento - Resovia wystarczyło by w drugim meczu Trento wygrało jeden set i praktycznie było po rywalizacji, weszli rezerwowi i mieliśmy mecz towarzyski. Przyznasz, że złoty przyprawia o zawał, choć z drugiej strony ostatni set meczu Zenitu i Skry czy dwa ostatnie Dynama i Cuneo, to był żal, bo je po prosu oddali. Nie ma co teraz narzekać jednak, bo panowie wiedzieli jaki jest system od samego początku, dla każdego był taki sam, cztery litery Skrzakom z Knackiem uratował, a dziś jest zły...
emindRU 18 3
13 anni fa
0
Poor young Kurek :( "Steel" Max scored all in golden set.
13 anni fa
0
Denerwują mnie ludzie, którzy nie mają co robic, tylko wymyślają jakieś niestworzone rzeczy...Dlaczego nie gramy po "staremu", przecież było dobrze nikt nie narzekał, ale nie, oni i tak musieli wymyślić coś głupiego. Gdyby zastosować takie coś w piłce nożnej, że wygrywamy mecz 1:0 w rewanżu przegrywamy 10:0 i są karne które są praktycznie loterią, podobnie jest ze złotym setem, nie zawsze wygra lepszy, bo mogą się przytrafić 2,3 błedy i po meczu. A ostatnich MŚ to już nie będę nawet komentował :) Ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje???:D
Mateusz2008PL 163 5
13 anni fa
0
Gdyby Kurek nie uderzył w aut przy stanie 13:10 nie wiadomo co by się działo dalej, na zagrywce dalej by stał Wlazły, ale cóż było minęło :p
AkarePL 14 1
13 anni fa
0
Brakuje mu napewno paru centrymetrów w ataku bo technike ma, siłę ma, zagrywke i blok ma, napewno to nie to doświadczenie i charyzma co Ivan ale zobaczymy kiedyś.
vtnklmdcPL 686 14
13 anni fa
+1
moim zdaniem do Ivana to mu jeszcze daleko ;) nawet nie chce mi się pisać argumentów bo dużo tego by było