Kwal. do IO 2020: Fenomenalny Grozer! Genialna seria zagrywek na wagę triumfu w secie (WIDEO)

Inne

W niedzielnym spotkaniu pomiędzy reprezentacjami Niemiec oraz Czech w ramach turnieju kwalifikacyjnego siatkarzy do IO Tokio 2020 doszło do rzadko spotykanej sytuacji. Georg Grozer zanotował kapitalną serię zagrywek na wagę zwycięstwa naszych zachodnich sąsiadów w drugim secie.

Mimo upływu lat Grozer pozostaje kluczową postacią reprezentacji Niemiec. Udowodnił to raz jeszcze podczas turnieju kwalifikacyjnego do IO, który odbywa się w Berlinie. Przy stanie 18:22 w drugim secie meczu z Czechami pojawił się na zagrywce i kilkoma asami umożliwił swojemu zespołowi odwrócenie losów tej partii.

Były siatkarz m.in. Asseco Resovii Rzeszów zanotował aż siedem serwisów z rzędu, z czego popisał się pięcioma punktowymi zagrywkami. Dzięki temu jego reprezentacja wygrała rzutem na taśmę 25:22!

Znakomity wyczyn Grozera w załączonym materiale wideo.