Volleybox
Főoldal
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Családi kapcsolatok
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Volleybox
Strandröplabda játékosok
Észtország
Liisel Nelis
Üzenet
Megosztás
Idővonal
1
Klubok
6
Partnerek
1
Csapattársak
106
Versenysorozatok
26
Mérkőzések
40
Díjak
0
Játékos adatai
Ranglista
3241
Állampolgárság
Észtország
Poszt
Szélső ütő
Születési dátum
1995-12-12
Magasság
179cm
Megtekintések száma
4499
Legutóbbi tevékenység
2 évvel ezelőtt
Ügynökség
Törlés
TOPSTARAGENCY
Izmir, Törökország
Beállítások
Visszavonult
Edzők (4)
Rob Machan
Sacred Heart Univ.
2015/16 - 2017/18
Marko Mett
TalTech/Tradehouse
2018/19
Markus Maila
TalTech/Tradehouse
2021/22
Ivan Nunes
Degerfors
2019/20
Segédedzők (2)
Uku Rummi
TalTech/Tradehouse
2018/19, 2021/22
Gyógytornászok (3)
Risto Jamnes
TalTech/Tradehouse
2018/19, 2021/22
Liisi Sakala
TalTech/Tradehouse
2021/22
Röplabda játékosok (97)
Kertu Laak
Audentese SG/NK, Kohila VK/E-Service
2012/13, 2013/14 - 2014/15
Üzenet
Laura Parts
Audentese SG/NK, Kohila VK/E-Service
2012/13, 2013/14 - 2014/15
Üzenet
Melissa Varlõgina
TalTech/Tradehouse
2018/19
Üzenet
Hanna Pajula
Audentese SG/NK
2012/13
Üzenet
Bruna Bon
Sacred Heart Univ.
2015/16 - 2016/17
Üzenet
Jessica Wasserfaller
Degerfors
2019/20
Ellinor Rådberg
Degerfors
2019/20
Ida Mylly
Degerfors
2019/20
Hanna Svensson
Degerfors
2019/20
Emilia Rådberg
Degerfors
2019/20
Tindra Pettersson
Degerfors
2019/20
Evelina Andersson
Degerfors
2019/20
Sara Lyckeqvist
Degerfors
2019/20
Kristi Põld
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Elvira Larsson
Degerfors
2019/20
Ida Johansson
Degerfors
2019/20
Maarja Helm
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Marju Noor
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Kaari Liis Pihel
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Elsa Putku
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Gethe-Maria Roomets
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Grete Aavik
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Sessely Järvalt
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Mariete Järvelaid
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Nette Peit
Kohila VK/E-Service
2013/14
Julija Mõnnakmäe
Kohila VK/E-Service
2014/15
Mari-Liis Graumann
Kohila VK/E-Service
2013/14 - 2014/15
Eliisa Peit
TalTech/Tradehouse
2021/22
Kristi Nõlvak
TalTech/Tradehouse
2018/19
Maarja Kerner
Kohila VK/E-Service
2013/14 - 2014/15
Pille Vahtra
Kohila VK/E-Service
2013/14 - 2014/15
Kristiine Miilen
Audentese SG/NK
2011/12 - 2012/13
Merilin Salben
Kohila VK/E-Service
2013/14
Merilin Paalo
TalTech/Tradehouse
2018/19
Mari Loorman
TalTech/Tradehouse
2018/19
Ingris Suvi
Audentese SG/NK
2012/13
Kadi Kullerkann
TalTech/Tradehouse
2018/19
Marie Pohlak
Kohila VK/E-Service
2013/14 - 2014/15
Kristel Moor
Audentese SG/NK, TalTech/Tradehouse
2011/12, 2021/22
Laura Luik
Audentese SG/NK, TalTech/Tradehouse
2012/13, 2018/19
Renate Pikk
Audentese SG/NK
2012/13
Hanna-Loore Öunpuu
Audentese SG/NK, Kohila VK/E-Service
2012/13, 2013/14 - 2014/15
Katleen Kangur
Audentese SG/NK, Kohila VK/E-Service
2012/13, 2013/14 - 2014/15
Merike Errit
Kohila VK/E-Service
2013/14 - 2014/15
Käroli Kärdi
Kohila VK/E-Service
2013/14 - 2014/15
Katrin Tammsaar
Kohila VK/E-Service
2013/14 - 2014/15
Maria Säästla
TalTech/Tradehouse
2018/19
Heleene Hollas
Audentese SG/NK, TalTech/Tradehouse
2012/13, 2018/19
Sylvia Tammerik
TalTech/Tradehouse
2018/19
Raili Hunt
TalTech/Tradehouse
2018/19
Karmen Mereküla
Kohila VK/E-Service
2014/15
Jaanika Veldre
Audentese SG/NK
2012/13
Helle-Maris Siilak
Kohila VK/E-Service
2013/14 - 2014/15
Dzintra Lember
TalTech/Tradehouse
2021/22
Kärt Unt
TalTech/Tradehouse
2018/19
Kadri Siro
Kohila VK/E-Service
2013/14
Egle-Mari Linderburg
TalTech/Tradehouse
2018/19, 2021/22
Karmen Stamm
TalTech/Tradehouse
2018/19, 2021/22
Ethel Uibo
TalTech/Tradehouse
2021/22
Johanna Raamat
Audentese SG/NK
2012/13
Johanna Maar
TalTech/Tradehouse
2018/19
Marcella Raud
TalTech/Tradehouse
2018/19, 2021/22
Pille-Triinu Maiste
TalTech/Tradehouse
2018/19
Merilyn Pähkel
TalTech/Tradehouse
2021/22
Liina Luhar
Audentese SG/NK
2012/13
Liisa Remmelg
Audentese SG/NK
2012/13
Gertu Vider
Audentese SG/NK
2012/13
Karmen Viinapuu
TalTech/Tradehouse
2021/22
Lili Võrk
Audentese SG/NK
2012/13
Cristin Lepp
TalTech/Tradehouse, Saaremaa Võrkpalli Liit
2021/22, 2023/24
Mariliis Oja
Audentese SG/NK
2012/13
Johanna Veldre
Audentese SG/NK
2012/13
Sarah Krufka
Sacred Heart Univ.
2015/16 - 2016/17
Triin Liivaru
TalTech/Tradehouse
2021/22
Vilma Rosengren
Degerfors
2019/20
Olivia Molin
Degerfors
2019/20
Onne Heintalu
TalTech/Tradehouse
2021/22
Kõue Heintalu
TalTech/Tradehouse
2021/22
Kristiina Lemetti
Audentese SG/NK
2012/13
Janne Järvalt
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Kadri Aru
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Maria Varik
Saaremaa Võrkpalli Liit
2023/24
Elin Johansson
Degerfors
2019/20
Emma Lindblad
Degerfors
2019/20
Cecilia Andersson
Degerfors
2019/20
Caisa Johansson
Degerfors
2019/20
Betöltés
Beltéri mérkőzések (40)
Strand mérkőzések (0)
Beltéri versenysorozatok (24)
Strand versenysorozatok (2)
0