Volleybox
Ana Sayfa
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Aile ilişkileri
Diğer
Turnuva veri tabanı
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Fotoğraf:
slintyen
Volleybox
Antrenörler
Polonya
Piotr Matela
Duvar kağıdı
Piotr Matela
tarafından eklendi
Mesaj gönder
Paylaş
Zaman tüneli
2
Kulüpler
14
Takım arkadaşları
255
Turnuvalar
53
Maçlar
228
Takipçiler
2
Hakkımda
Polish Federation Coach, FIVB II Coach
Antrenör bilgileri
Milliyet
Polonya
Görüntülenme
5584
Son aktivite
4 saat önce
Kulüp arıyor
Beklentiler
Beklentileri göster
Diller
English
Tam mesleki yeterlilik
Italian
Temel başlangıç yeterliliği
Polish
Ana dil veya çift dil yeterliliği
Antrenörler (17)
Andrea Anastasi
Poland
2013
Mesaj gönder
Teun Buijs
Trefl Sopot
2013/14
Mesaj gönder
Alessandro Lodi
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Mesaj gönder
Nikolaos Gitzekos
Anorthosis Famagusta
2022/23
Mesaj gönder
Ferhat Akbaş
Croatia
2022 - 2023
Adam Grabowski
Enea PTPS Piła
2009/10
Jakub Głuszak
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Waldemar Kawka
MKS Dąbrowa Górnicza
2005/06 - 2006/07
Wiesław Popik
MKS Dąbrowa Górnicza, BKS Stal Bielsko-Biała
2007/08, 2012/13
Radosław Panas
Projekt Warszawa, Poland
2010/11 - 2011/12, 2013
Tomasz Wasilkowski
Trefl Sopot
2013/14
Bülent Karslıoğlu
Joker Świecie
2021/22
Mirosław Zawieracz
Enea PTPS Piła, KS Pałac Bydgoszcz
2009/10, 2021/22
Wojciech Lalek
Enea PTPS Piła
2009/10
Yardımcı antrenörler (15)
Piotr Graban
Trefl Sopot
2013/14
Mesaj gönder
Filip Kamiński
KS Pałac Bydgoszcz, Joker Świecie
2018/19, 2021/22
Mesaj gönder
Nikos Katikas
Anorthosis Famagusta
2022/23
Mesaj gönder
Dimosthenis Zymarakis
Anorthosis Famagusta
2022/23
Mesaj gönder
Michal Staniucha
Anorthosis Famagusta
2023/24
Mesaj gönder
Philippe Blain
Poland
2013
Andrea Gardini
Poland
2013
Przemysław Kawka
Croatia
2022 - 2023
Marek Mierzwiński
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Dominik Kwapisiewicz
Poland
2013
Jakub Bednaruk
Projekt Warszawa
2010/11 - 2011/12
Piotr Olenderek
Trefl Sopot
2016/17
Jakub Tęcza
KS Pałac Bydgoszcz
2019/20 - 2021/22
Nikolay Mariaskin
Joker Świecie
2021/22
İstatistikçiler (8)
Kamil Sołoducha
Poland
2013, 2013
Mesaj gönder
Karol Rędzioch
Poland
2013
Mesaj gönder
Michał Wrzeszcz
Croatia
2023
Mesaj gönder
Panagiotis Tsotras
Anorthosis Famagusta
2022/23
Mesaj gönder
Oskar Kaczmarczyk
Poland
2013
Przemysław Kawka
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Kamil Kwiecinski
Croatia
2022
Kondisyonerler (5)
Łukasz Filipecki
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Mesaj gönder
Wojciech Sibiga
Projekt Warszawa
2011/12
Mesaj gönder
Tomasz Stasiak
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19 - 2021/22
Mesaj gönder
Krzysztof Michalski
Croatia
2022 - 2023
Mesaj gönder
Giovanni Miale
Poland
2013
Takım menajerleri (3)
George Hadjipanayis
Anorthosis Famagusta
2022/23 - 2023/24
Mesaj gönder
Ewa Kowalkowska
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19 - 2021/22
George Hadjipanayi
Anorthosis Famagusta
2022/23
Kulüp başkanları (2)
Pete Makowski
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19 - 2021/22
Mesaj gönder
Adamos Montanios
Anorthosis Famagusta
2022/23 - 2023/24
Başkan yardımcıları (2)
Marios Papageorgi
Anorthosis Famagusta
2022/23, 2023/24
Mesaj gönder
Sportif direktörler (1)
Radosław Anioł
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Voleybolcular (202)
Berenika Tomsia
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Mesaj gönder
Wojciech Żaliński
Projekt Warszawa
2010/11 - 2011/12
Mesaj gönder
Yuliya Shelukhina
Trefl Sopot
2013/14
Mesaj gönder
Sonia Kubacka
Joker Świecie
2021/22
Mesaj gönder
Kinga Różyńska
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19 - 2021/22
Mesaj gönder
Dorian Poinc
Projekt Warszawa
2010/11 - 2011/12
Mesaj gönder
Agata Michalewicz
KS Pałac Bydgoszcz, Joker Świecie
2020/21, 2021/22
Mesaj gönder
Karolina Bednarek
Trefl Sopot
2016/17
Mesaj gönder
Ani Bozdeva
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Mesaj gönder
Lucja Laskowska
Atom Trefl Sopot U20
2015/16
Mesaj gönder
Anna Bodasińska
Trefl Sopot
2016/17
Mesaj gönder
Erika Zembyla
Anorthosis Famagusta
2022/23
Mesaj gönder
Gabriela Maciagowski
Anorthosis Famagusta
2022/23
Mesaj gönder
Katarzyna Urbanowicz
Atom Trefl Sopot U20
2014/15 - 2015/16
Mesaj gönder
Emilia Demetriou
Anorthosis Famagusta
2022/23 - 2023/24
Mesaj gönder
Christina Marangou
Anorthosis Famagusta
2023/24
Mesaj gönder
Ourania Chimonides
Anorthosis Famagusta
2023/24
Mesaj gönder
Petroula Dimiani Themistokleous
Anorthosis Famagusta
2022/23 - 2023/24
Mesaj gönder
Paulina Berlińska
Atom Trefl Sopot U20
2015/16
Mesaj gönder
Konstantina Loizidi
Anorthosis Famagusta
2023/24
Mesaj gönder
Urszula Jędrys-Szynkiel
MKS Dąbrowa Górnicza
2005/06 - 2006/07
Michał Kubiak
Projekt Warszawa
2010/11
Kimberly Hill
Trefl Sopot
2013/14
Joanna Wołosz
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Stefana Veljković
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Maret Grothues
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Regiane Bidias
KS Pałac Bydgoszcz
2020/21
Mariola Zenik
Trefl Sopot
2013/14
Bianka Buša
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Zbigniew Bartman
Projekt Warszawa
2010/11
Agnieszka Bednarek-Kasza
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Paulina Maj-Erwardt
Enea PTPS Piła
2009/10
Damian Wojtaszek
Projekt Warszawa
2010/11 - 2011/12
Izabela Bełcik
Trefl Sopot, Grupa Azoty Chemik Police
2013/14, 2017/18
Charlotte Leys
Trefl Sopot
2013/14
Marcin Nowak
Projekt Warszawa
2010/11 - 2011/12
Katarzyna Zaroślinska-Król
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Ardo Kreek
Projekt Warszawa
2010/11 - 2011/12
Anna Miros-Podolec
Trefl Sopot
2013/14
Katarzyna Gajgał-Anioł
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Slađana Mirković
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Grzegorz Szymański
Projekt Warszawa
2011/12
Agata Sawicka
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Malwina Smarzek
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Brizitka Molnar
Trefl Sopot
2013/14
Zuzanna Efimienko-Młotkowska
Trefl Sopot
2013/14
Robert Prygiel
Projekt Warszawa
2010/11
Klaudia Kaczorowska
Enea PTPS Piła, Trefl Sopot
2009/10, 2013/14
Strashimira Simeonova
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Milena Rosner
Trefl Sopot
2013/14
Helena Horká
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Elisa Cella
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Natalia Mędrzyk
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Tatjana Bokan
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Judith Pietersen
Trefl Sopot
2013/14
Maja Tokarska
Enea PTPS Piła
2009/10
Martyna Łukasik
Atom Trefl Sopot U20, Trefl Sopot
2014/15 - 2015/16, 2016/17
Patrick Steuerwald
Projekt Warszawa
2011/12
Krystyna Strasz
MKS Dąbrowa Górnicza
2007/08
Gabriela Polańska
Enea PTPS Piła, BKS Stal Bielsko-Biała
2009/10, 2012/13
Agnieszka Kosmatka
Enea PTPS Piła
2009/10
Aleksandra Krzos
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Milada Bergrová
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Bojana Radulović
Trefl Sopot
2013/14
Letícia Hage
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Joanna Kuligowska
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19 - 2019/20
Katarzyna Konieczna
Enea PTPS Piła
2009/10
Bartłomiej Neroj
Projekt Warszawa
2010/11
Magdalena Mazurek
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19 - 2021/22
Mariola Wojtowicz
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Mariana Cassemiro
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Magdalena Saad
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Justyna Łukasik
Trefl Sopot, Atom Trefl Sopot U20
2013/14, 2015/16
Małgorzata Lis
MKS Dąbrowa Górnicza
2007/08
Ewelina Brzezińska-Sieczka
MKS Dąbrowa Górnicza, BKS Stal Bielsko-Biała
2006/07 - 2007/08, 2012/13
Julia Kąkol
Joker Świecie
2021/22
Andressa Gelenski
Joker Świecie
2021/22
Tereza Vanžurová
KS Pałac Bydgoszcz
2019/20
Karina Flores
Anorthosis Famagusta
2022/23
Karolina Goliat
Trefl Sopot
2016/17
Marzena Kropidłowska-Wilczyńska
MKS Dąbrowa Górnicza
2006/07 - 2007/08
Monika Fedusio
Atom Trefl Sopot U20, Trefl Sopot
2015/16, 2016/17
Natalia Skrzypkowska
Joker Świecie
2021/22
Alexandra Dascalu
KS Pałac Bydgoszcz
2020/21
Ewa Cabajewska
MKS Dąbrowa Górnicza
2007/08
Alessandra Santos
Anorthosis Famagusta
2022/23
Monika Martałek-Ptak
Enea PTPS Piła
2009/10
Oleksandr Statsenko
Projekt Warszawa
2010/11
Sylwia Pelc
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Joanna Frąckowiak-Kapturska
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Tamara Gałucha
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19
Anna Stencel-Obiała
KS Pałac Bydgoszcz
2019/20
Krzysztof Wierzbowski
Projekt Warszawa
2010/11 - 2011/12
Maria Luisa Oliveira
Joker Świecie
2021/22
Magdalena Damaske-Dawid
Atom Trefl Sopot U20, Trefl Sopot
2014/15 - 2015/16, 2016/17
Koleta Łyszkiewicz
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Patrycja Balmas
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19 - 2019/20, 2021/22
Maja Pahor
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19
Emilia Mucha
KS Pałac Bydgoszcz
2020/21
Nataliya Misiuna
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19
Andrea Pavelková
MKS Dąbrowa Górnicza
2006/07 - 2007/08
Marta Pol
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19 - 2020/21
Maciej Olenderek
Projekt Warszawa
2011/12
Marta Szczygielska
Enea PTPS Piła
2009/10
Daria Szczyrba
Atom Trefl Sopot U20, Trefl Sopot
2014/15 - 2015/16, 2016/17
Dariusz Szulik
Projekt Warszawa
2010/11
Daria Przybylak
Enea PTPS Piła
2009/10
Alexandra Holston
Grupa Azoty Chemik Police
2017/18
Małgorzata Skorupa
Trefl Sopot
2016/17
Magdalena Hawryła
KS Pałac Bydgoszcz
2020/21
Klaudia Kulig
Atom Trefl Sopot U20, Trefl Sopot
2014/15 - 2015/16, 2016/17
Janusz Gałązka
Projekt Warszawa
2010/11 - 2011/12
Natalia Gajewska
Trefl Sopot
2013/14, 2016/17
Magdalena Głuszak
MKS Dąbrowa Górnicza
2007/08
Monika Jagła
KS Pałac Bydgoszcz, Joker Świecie
2018/19 - 2020/21, 2021/22
Paulina Bałdyga
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Maikel Salas
Projekt Warszawa
2010/11
Vangeliya Rachkovska
Joker Świecie
2021/22
Maciej Zajder
Projekt Warszawa
2011/12
Paweł Mikołajczak
Projekt Warszawa
2011/12
Natalia Sroka
Enea PTPS Piła
2009/10
Ewa Kasprów-Ślusarz
Enea PTPS Piła
2009/10
Izabella Rapacz
KS Pałac Bydgoszcz
2019/20
Marta Natanek
MKS Dąbrowa Górnicza
2007/08
Vid Jakopin
Projekt Warszawa
2011/12
Marta Szymańska
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Ewelina Żurowska
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19 - 2020/21
Ewa Matyjaszek-Matela
MKS Dąbrowa Górnicza, Enea PTPS Piła
2005/06 - 2007/08, 2009/10
Monika Czypiruk-Solarewicz
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Katarzyna Wysocka
MKS Dąbrowa Górnicza
2007/08
Joanna Sikorska
Joker Świecie
2021/22
Maciej Gorzkiewicz
Projekt Warszawa
2011/12
Judyta Gawlak
Joker Świecie
2021/22
Paulina Zaborowska
Joker Świecie
2021/22
Magdalena Dzikowicz
Trefl Sopot
2013/14
Marta Cebo
KS Pałac Bydgoszcz
2019/20
Antrea Charalambous
Anorthosis Famagusta
2022/23
Paulina Stroiwąs
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Kalliopi Vassiliou
Anorthosis Famagusta
2022/23
Agata Nowak
Atom Trefl Sopot U20, Joker Świecie
2014/15 - 2015/16, 2021/22
Paulina Majkowska
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Dominika Mras-Paliwoda
Atom Trefl Sopot U20, Trefl Sopot
2014/15 - 2015/16, 2016/17
Alicja Wójcik
Trefl Sopot
2016/17
Daria Dąbrowska
Atom Trefl Sopot U20
2015/16
Majka Szczepańska-Pogoda
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Agnieszka Starzyk-Bonach
MKS Dąbrowa Górnicza
2006/07 - 2007/08
Maciej Krzywiecki
Projekt Warszawa
2011/12
Natalia Lijewska
Atom Trefl Sopot U20, KS Pałac Bydgoszcz
2015/16, 2019/20 - 2020/21
Yeny Murillo
Anorthosis Famagusta
2023/24
Angelika Wystel
Joker Świecie
2021/22
Julia Piotrowska
Atom Trefl Sopot U20
2014/15 - 2015/16
Joanna Prokop
BKS Stal Bielsko-Biała
2012/13
Paulina Brzoska
Joker Świecie
2021/22
Edyta Kucharska
Enea PTPS Piła
2009/10
Beata Olenderek
Trefl Sopot
2016/17
Stella Ioannou
Anorthosis Famagusta
2022/23 - 2023/24
Kamila Kobus
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Zuzanna Kuligowska
KS Pałac Bydgoszcz
2020/21
Lianma Flores
Anorthosis Famagusta
2023/24
Dessaa Legros
Anorthosis Famagusta
2023/24
Aleksandra Justka
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Paulina Reiter
KS Pałac Bydgoszcz
2020/21
Zuzanna Wawrzyniak
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Julia Reszelewska
KS Pałac Bydgoszcz
2019/20 - 2020/21
Małgorzata Andersohn
KS Pałac Bydgoszcz
2018/19
Victoria Young
Anorthosis Famagusta
2023/24
Amelia Senica
Joker Świecie
2021/22
Anna Białobrzeska
MKS Dąbrowa Górnicza
2005/06 - 2007/08
Athena Ardila
Anorthosis Famagusta
2022/23 - 2023/24
Dorota Kondyjowska
MKS Dąbrowa Górnicza
2005/06
Pelagia Tzakidou
Anorthosis Famagusta
2022/23 - 2023/24
Konstantina Dimitriou
Anorthosis Famagusta
2022/23 - 2023/24
Dominika Surlit
KS Pałac Bydgoszcz
2021/22
Tatiani Antoniou
Anorthosis Famagusta
2022/23
Oriana Theodotou
Anorthosis Famagusta
2022/23 - 2023/24
Maria Pefani
Anorthosis Famagusta
2022/23 - 2023/24
Iliada Christodoulou
Anorthosis Famagusta
2022/23 - 2023/24
Maria Romel
MKS Dąbrowa Górnicza
2006/07
Vasileia Constantinou
Anorthosis Famagusta
2022/23
Justyna Zemlik
Atom Trefl Sopot U20
2014/15
Chrysanthi Kousiappa
Anorthosis Famagusta
2023/24
Sylvia Savva
Anorthosis Famagusta
2023/24
Yükleniyor
0